اویار در منطقه گلپایگان به افرادی گفته می شود که اقدام به گرفتن آب زراعی برای کشاورزی میکنند و به اصطلاح عامیانه می گویند که می روم اویاری یعنی می روم برای آبیاری.

گلپایگان، سرزمین چهار اقلیم ایران‌زمین،از شهرهای تاریخی و قدیمی کشور است که در گذشته به «سرزمین گل‌های سرخ»، شهرت داشته است و بیش از 146 گونه گیاهان دارویی خودرو که ‌از این تعداد 45 گونه گیاهی مانند کتیرا، شیرین‌بیان، کرفس کوهی، موسیر، آویشن کوهی،چندار، گزعلفی یا گزنگبین و… جزو اقلام درآمدزا محسوب می‌شوند یافت میشود. این گیاهان بهمراه مقدار زیادی محصولات محلی و ارگانیک خانگی از روستاها برای عرضه به بازار توسط فروشگاه های واقع در شهر خریداری می شود.

فروشگاه اویار در بازار عطاری ها این استان واقع است و افتخار دارد که یک پل ارتباطی برای فروش محصولات روستایی و محلی به هموطنان و  گردشگرانی باشد که هر ساله برای خرید این محصولات و بهره بردن از مناطق سرسبز و خوش آب و هوای منطقه به این استان مسافرت می کنند.

به دلیل مسافت دور این منطقه از شهرها و تقاضای مشتریان برای ارسال کالا تصمیم به ساخت وبسایت و اپلیکشن اویار نمودیم تا هموطنان ما از هر نقطه ای بتوانند به راحتی کالای مورد نظر خود را انتخاب کنند و در سریعترین زمان ممکن آن را تحویل بگیرند.

یکی از مزایای مهم این فروشگاه بهره مندی از یک اپلیکشن اندروید است و شما مبتوانید با نصب اپلیکشن اویار از طریق دانلود از بازار یا خود سایت فروشگاه اویار یک فروشگاه آنلاین را همیشه همراه خود داشته باشید و از خرید آسان و مطمئن آن لذت ببرید.

برای تازه بودن اجناس بسته بندی شده در فروشگاه اینترنتی، تعداد محدودی در انبار برای ارسال نگهداری می شود و در سایت به نمایش در می آید. جهت سفارش تعداد بیشتر یا حجم بالاتر و همچین سفارش محصولاتی خاصی که در سایت نیستند با ما تماس حاصل فرمایید.

ما سعی کرده ایم در پیج اینستاگرام و تلگرام خود با ویدیو ها و عکسهای متفاوت در مورد چگونگی تولید، برداشت محصولات مختلف ، خواص، ویژگی ها و طرز استفاده و نگهداری از این محصولات اطلاعات خوبی را به شما ارائه دهیم.

هدف ما از ایجاد این مجموعه تنها کسب سود نیست بلکه چرخش هر چه بهتره اقتصاد خانوارهای روستایی و جلوگیری از مهاجرت آنها به شهرها و همچین کمک به سلامت افراد،خانواده و جامعه با مصرف محصولاتی بدون افزودنی های نگهدارنده و سرطان زا و در عین حال خوش طعم و مفید برای سلامت بدن است. امیدواریم با تهیه بهترین و مرغوبترین محصولات ارگانیک و محلی، همچین معرفی خواص و ویژگی های آنان بتوانیم در حد توان خود شما را در مسیر سلامتی و شادکامی قرار دهیم.

شما میتوانید سوالات خود را از طریق سایت، اپلیکیشن، اینستاگرام، تلگرام ، و تماس مستقیم از طریق شماره های تماس  با ما در میان بگذارید. لطفا با انتقادات و پیشنهادات خود ما را در ارائه بهتر محصولات ارگانیک و محلی یاری فرمایید.

درباره ما بیشتر بدانید!

درباره ما